Justin Bieber Anti Fan Club

Cytuje: "iPlayM2 powiedział: Nie tolerujemy kiedy chłopak ma więcej tapety od swojej laski"


#16 2010-09-08 18:50:29

Jagoda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: JB

Mam 12 lat i nie jestem jak ta chora banda dziewczynek na której czele jest Justyna Bimber!!! Takie żule jak on i jego osrane po uszy, bo przeczytały artykuł "On może stracić głos" w Brawo kończy: a) pod mostem, b) w śmietniku c) wiesza się d) kończy w wariatkowie itp. W ogóle co jest fajnego w tym huju jebanym? Wygląd?! Widziałam ładniejszy śmietnik od niego! Głos!? Lepiej od niego piszczą dachowce. Charakter?! Zachowuje się jak dziewczynka co ma sześć latek!!!!!! Jeszcze nie podziękował matce za opieke, a już on jest dorosłym hujem ma przecież 16 i pół roczku... Popatrzcie na niego... On ma tapete nie ryj!!! Wygląda jak szczur na otwarcie kanału!!!! Dobrze że mi nie wyparował mózg jak tym pedałofanką!!! Aha!!! Pedałofanki, słuchać... Nie obchodzi mnie to co myślicie o mnie. Jesteście hujami i kropka.
Dziex bardzo

Offline

 

#17 2010-10-04 17:12:22

Seqe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: JB

Jestem tu, bo... chcę po nim jechać! Więc...

Ludzie butelki w ręce, ręce w górę,
Chcecie więcej? Rozpierdolcie mu dupę,
Niech przyjedzie do Polski, pozna ten kraj słodki,
Czekamy na skutki, tu zginiesz malutki.
Jadę po bieberze, bo to zwykła pizda,
Na taką pizdę mogę tylko gwizdać,
Spierdalaj ze sceny kurwo mała,
Na ciebie wystarczy mi weny, pizdo biała,
W dupie głęboko cię miałem,
Na YoyTube "Lose Yourself" słuchałem,
Kurwa no ja pierdole co to jest?
Odwal się od Rapu, do dupy jesteś wiesz?
Masz nogi? To za pas je bierz,
To słońca odległość zmierz,
I wypierdalaj, nie mogę już cię znieść.
Antyfani razem ze mną w ten rytm,
Wszyscy, duzi i mali, czarni i bali, zróbmy tu dym!
Rozprawmy się z nim! Ściągnijmy do Polski.
Niech pozna ten kraj słodki...

Z pozdrowieniami od wszystkich domów pogrzebowych justinowi b.
wolisz kremację czy normalny pochówek?
albo wiesz co? wykosztuje się i zapewnię ci jedno i drugie

Offline

 

#18 2010-10-08 13:05:17

tomaszowny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 2
Punktów :   

Offline

 

#19 2010-10-13 18:06:25

 Rap Master

Nowy użytkownik

Skąd: Miasto Hardcorowe
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: JB

Huj mu w dupe, pierdolona cipa, już kurwa ma więcej męskości od takiego chuja, matkojebcy, zjeba genetycznego, pizdy i już mi się nie chce marnowac klawiatury na tego małego geja.

Mały zjeb, uważa się za twardziela, a to chuj z babskim głosikiem, stary go robil miękkim chujem, a stara go pizdą karmiła!!! Niech zdechnie skurwiel!!!!!!


Nadszedł czas Hardcoru....

Offline

 

#20 2010-10-14 21:05:46

antyfanpedała

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: JB

Kiedy widze tego pedala naprawde wkurwia mnie to jednym słowem pedał i gej, naprawdę żal rodziców tego mutanta. Ostatnio z kolegami ustawiliśmy Tarczę z tym czymś i strzelaliśmy z wiatrowki, łuku i z dzidy a ja na koniec poprawiłem z noża wygładało to cos lepiej niż na początku.:stupid

Offline

 

#21 2010-10-15 14:54:23

 Rap Master

Nowy użytkownik

Skąd: Miasto Hardcorowe
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: JB


Nadszedł czas Hardcoru....

Offline

 

#22 2010-11-02 21:11:31

Kynulski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: JB

Hmmm dużo by tu mówić popieram wszystko co o nim mówicie.
Czy to piątek czy sobota justin bieber to Idiota.
Na ustach błyszczyk na włosach klej justin bieber to gej.
......................................................................................................
Ona nie zasługuje na duże litery w imieniu....

Offline

 

#23 2010-11-05 14:04:40

Pikuska1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: JB

Popieram to co o nim mowicie... on jest tylko pedalem, szmatą, gejem... co tu sie bd rozpisywac ;d   





              Wisi mi to co o mnie myślicie, ja wiem jaka jestem naprawdę .. !!!!!

Offline

 

#24 2010-11-11 19:53:00

klonus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: JB

drzwiami ciotę  polecam jego nową płytę  JB Disco Rolników Oraj Pole na traktore

Offline

 

#25 2010-11-20 11:42:17

antyfanpedała

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: JB

na wycieczce szkolnej siedziałem z kolegą,  pełna kultura a tu nagle słyszymy JB bajbe, bejbe ooooooo czy coś takiego i patrzymy a tu banda Pokemonków i jakiś 2 samców słuchają debila myślałem że krzyknę na cały autobus KKKKKUUUUUUUUUUUUUU*WWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAA!!!!!! A tu przychodzi pani wychowawczyni klasy i mówi żeby wyciszyli bo kolega na przedzie wymiotuje i jest mu coraz gorzej od piosenkarki która to śpiewa. Jednak nie byliśmy sami wśród dziczy pokemonków i tym podobnym kanalią.

Offline

 

#26 2010-12-25 20:13:56

Raven&Eminem

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: JB

Zgadzam się z JB- ciota w sprawie ludacrisa splamił se wizerunek i tyle. Mam nadzieje że Eminem Lil Wayne i 50 Cent itp. nie popełnią tego samego błędu. Nie wiem jak można słuchać tej cioty i durnia od siedmiu boleści. Moja znajoma ześwirowała do tego stopnia ze wycina z Bravo fragmenty o jb i przykeja na ścianie. A jak upiększyłam jej plakat z bimberem (domalowałam markerem różki, wąsy itp.) to obraziła sie na mnie do końca życia.
PS. Rymowanka Seqe rządzi. Mam tylko nadzieje ze miałeś na myśli Lose Yourself bimbera a nie Lose Yourself Eminema.

Ostatnio edytowany przez Raven&Eminem (2010-12-25 20:21:36)

Offline

 

#27 2010-12-28 23:04:14

KaRRaMbaPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: JB

a ja wam poowiem tak musimy zorganizowac jakas podziemna grupe i sie wziac za ta kurwe bo inaczej rozniesie plage piszczacego frajera!! jednyms lowem trza sie nazwac jakos ciekawie rozniesc caly skrut po necie zrobic forum w kilkunastu jezykach i miec wyjebane zniszczyc frajera i znalesc jak najwieksza gromade i sie zemscic na nim!! ja mam troche pomyslow nawet myslalem ostatnio by zrobic piosenke i nagrac z kolega ktory tak samo nienawidzi tej korwy(on jest Anglikiem!! bo ogolnie zamieszkuje ziemie Angielskie ale to nie ma znaczenia) a przy okazji poszukuje milej kolezanki jestem fajny i mily i nienawidze JB!! jak by cos kierowac wszystko na moje GG:1075556(zapraszam wszystkie ladne panie w przedziale wiekowym od 17 w gore!!) sam mam 18 25/kwietnia!! jak by cos tu moje NK:
http://nk.pl/#profile/29573340

Pozdrawiam wsyzstkich Anty Fanow i anty fanki na tym forum niech moc bedzie po naszej stronie!!

Jak cos zaczole rozpowszechniac forum!! bo trzeba sie pozbyc tej paly yo!!

Ostatnio edytowany przez KaRRaMbaPL (2010-12-28 23:14:56)

Offline

 

#28 2012-01-05 19:07:10

Tiko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: JB

Rozumiem nie lubicie go, ale nie sądzicie, że to przesada?


Jestem zwolennikiem AF, ale i tak nie będę nikogo dyskryminować TU!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl